Osvětlení a jeho inteligentní řízení

HARDWARE

Veškerý hardware je výsledkem našeho vlastního vývoje, v instalacích nepoužíváme produkty třetích stran. Řídíme se principy konceptu Smart City.

Pomocí tzv. Stavebnice DATMO přizpůsobíme řešení HW soustavy vašim potřebám nezávisle na velikosti obce. Neplatí, že si kvalitní osvětlení na úrovni 21. století mohou dovolit jen velké municipality.

Sledujte nás:

fbinli

TIP: Neztrácejte čas orientací v technických detailech.
Kontaktujte nás a společně si vše vysvětlíme.

01

Rozvaděče

Vyrábíme všechny druhy rozvaděčů od jednoduché varianty až po plně vybavený rozvaděč pro pokročilou komunikaci se svítidly. Variabilně stavěná montážní klec umožňuje i postupné rozšiřování výbavy rozvaděče.

rozvaděče
02

Bezdrátový komunikační modul svítidel MSB-C

Bezdrátový systém řízení soustavy svítidel na volném kmitočtu je určen pro všechny typy svítidel jak venkovního, tak vnitřního osvětlení. Je plně kompatibilní jak se svítidly značky DATmoLUX, tak s produkty ostatních výrobců.

msb-c
03

Certifikovaná svítidla vlastní značky

Nabízíme vlastní ucelenou řadu LED svítidel s plnou certifikací. Svítidla značky DATmoLUX splňují požadavky nejnovějších standardů a odpovídají svými parametry celospolečenskému důrazu na šetrnost, jak ve vztahu k rozpočtu, tak životnímu prostředí.

svítidla
04

Systém Gateway - jednoduchá a levná varianta řízení VO

Chcete od vašeho nedávno rozvaděče více funkcí, ale není na to připraven? Nevadí. Využijte systém Gateway, který jsme vyvinuli přesně pro tento případ.

Systém Gateway doplníme do stávajícího rozvaděče (pokud je v něm dostatečné místo), a nebo jej dodáme v samostatné skříni, která je přiřazena ke stávajícímu rozvaděči a je plně kompatibilní s dispečerským softwarem DATMO RVO.

Další alternativou je umístění skříňky na vhodném místě v síti veřejného osvětlení. V obou případech nastavení a kontrolu systému provedete jednoduše pomocí USB zařízení, díky kterému nahrajete informace jednoduše pomocí Wi-Fi.

systém gateway